dní
hodín
minút
sekúnd

SLOVENSKÝ SUPERPOHÁR 2019

12.OKTÓBER, 2019, Púchov

AKTUALITY

DOTAZNÍK PRE KOMENTÁTOROV

Prosíme všetky postupujúce tímy, aby zaslali vyplnený dotazník (stiahnuť TU) na adresu dotazniky@superpohar.sk

 

Prosíme všetkých zástupcov hasičských líg o zaslanie prihlášok po ukončení ligy (prihlášku stiahnete TU)
do termínu 30.09.2019 (23:59 hod.) na adresu superpohar2019@gmail.com

DORUČENÉ PRIHLÁŠKY / zoznam postupujúcich tímov:

*** zoznam tímov nie je konečný a stále sa môže zmeniť ***

Názov ligy  Počet  Č. Názov tímu  Kategória 
 Organizátor SSP 2019 1+1  01.  IHRIŠTE  muži
 02.  IHRIŠTE  ženy
 Víťaz SSP 2018 1+1  03.  STUPNÉ  muži
 04.  DEŽERICE-VLČKOVO  ženy
 Okresná has.liga Sabinov (OHL SB)

– 8 kôl v 3 okresoch

 

 

 

2+2  05.  LÚČKA  muži
 06.  UZOVSKÉ PEKĽANY  muži
 07.  LÚČKA  ženy
 08.  HUBOŠOVCE  ženy
 Košická has.liga (KEHL)

– 8 kôl v 2 okresoch

 

 

2+1  09.  VTÁČKOVCE  muži
 10.  KECEROVCE  muži
 11.  ČIŽATICE  ženy
 Slovensko-moravská has.liga (SMHL)

– 15 kôl v 8 okresoch

 

 

 

 

 

 

 

5+3  12.  BRUMOV B  muži
 13.  LEDN.ROVNÉ (namiesto STUPNÉ)  muži
 14.  PODHORIE  muži
 15.  ZBORA  muži
 16.  VISOLAJE (namiesto ĎURĎOVÉ)  muži
 17.  NOSICE-žabky  ženy
 18.  NEDAŠOVA LHOTA  ženy
 19.  STREŽENICE (namiesto DEŽERICE)  ženy
 Regionálna has.liga Spiš (RHLS)

– 10 kôl v 5 okresoch

 

 

 

3+1  20.  BIJACOVCE  muži
 21.  ŠTÔLA  muži
 22.  ŽAKOVCE  muži
 23.  SPIŠSKÝ ŠTVRTOK  ženy
 Hornooravská has.liga (HOHL)

– 9 kôl v 2 okresoch

 

 

 

3+1  24.  TRSTENÁ  muži
 25.  RABČA  muži
 26.  ZUBEREC  muži
 27.  O.JASENICA  ženy
 Inovecko-karpatska has.liga (IKHL)

– 10 kôl v 4 okresoch

 

 

 

2+2  28.  SLÁDKOVIČOVO  muži
 29.  BABULICOV VRCH A  muži
 30.  PODBRANČ HORNÁ DOLINA  ženy
 31.  DRGOŇOVÁ DOLINA  ženy
 Zemplínska has.superliga (ZHSL)

– 6 kôl v 4 okresoch

 

 

 

3+1  32.  BYSTRÉ (namiesto VTÁČKOVCE)  muži
 33.  STARÉ  muži
 34.  DLHÉ NAD CIROCHOU  muži
 35.  BELÁ NAD CIROCHOU  ženy
 Západoslovenská has.liga (ZSHL)

– 12 kôl v 7 okresoch

 

 

 

 

3+2  36.  PAVLICE  muži
 37.  ŠENKVICE  muži
 38.  POĽNÝ KESOV  muži
 39.  SLÁDKOVIČOVO  ženy
 40.  DVORNÍKY  ženy
 Šarišská has.liga (ŠHL)

– 6 kôl v 2 okresoch

 

2+0  41.  BRETEJOVCE (namiesto VTÁČKOVCE)  muži
 42.  BRESTOV A  muži
 Turčianská has.liga (THL)

– 9 kôl v 3 okresoch

 

 

 

2+2  43.  ZÁTURČIE  muži
 44.  HÁJ A  muži
 45.  TURČIANSKE TEPLICE A  ženy
 46.  DOLNÝ HRIČOV  ženy
 Severoslovenská has.liga (SSHL)

– 12 kôl v 5 okresoch

 

 

 

 

 

 

4+3  47.  ĎURĎOVÉ  muži
 48.  BYTČICA  muži
 49.  TRNOVÉ  muži
 50.  MALÁ BYTČA A  muži
 51.  BYTČICA B  ženy
 52.  DULOV  ženy
 53.  OŠČADNICA  ženy
 Spišská has.liga (SHL)

– 8 kôl v 2 okresoch

 

 

2+1  54.  MARKUŠOVCE  muži
 55.  SMIŽANY  muži
 56.  SMIŽANY  ženy
  Horehronská has.liga (HHL)

– 6 kôl v 3 okresoch

?+?
 Nočná has.liga Žilinského kraja (NHLka ZA)

– 10 kôl v 5 okresoch

?+?
 Záhorácka hasičská liga (ZHL)

– 9 kôl v 3 okresoch

?+?
 Podunajská has.liga (PDHL)

– 7 kôl v 2 okresoch

?+?
 Východoslovenská has.superliga (VHSL)

– 10 kôl v 4 okresoch

?+?

Poslední víťazi

STUPNÉ (muži)

DEŽERICE-VLČKOVO (ženy)

Harmonogram SSP 2019

#Program Čas
1Príchod a registrácia družstiev08,00 - 08,45
2Slávnostné zahájenie súťaže09,00 - 09,30
3Prvé kolo súťažných pokusov09,30 - 12,30
4Prestávka12,30 - 13,00
5Druhé kolo súťažných pokusov13,00 - 16,00